Novinky

Kvalitní designové křeslo RHEA

2.12.2015

Bez kvalitního křesla se neobejde žádný dobře vybavený interiér. Tento tradiční, na první pohled sympatický nábytek totiž každou místnost pocitově zútulní a naplní atmosférou pohody a klidu. Lidé v něm pak rádi žijí a vytvoří si k němu silný osobní vztah.

Dokonale vyvážené proporce křesla RHEA umožňují velmi pohodlné sezení, které ještě můžeme posílit podnožkou.

Jídelní stůl DELTA od společnosti TON

23.11.2015

Jídelní stůl Delta od společnosti TON. Udělejte si radost před Vánoci. Minimalistický vzhled umožňuje využít stůl nejen v rozdílných interiérech, ale také k různým typům židlí. Jeho univerzálnosti přispívá i nabídka variant sezení pro čtyři či šest osob. Jako materiál je používán dubový i bukový masiv, případně plát s dubovou dýhou.

Pro kompletní nabídku jídelních stolů a židlí nás poptejte…

Kancelářská židle LOOK od společnosti LD seating

18.11.2015

Kancelářská židle LOOK od českého výrobce LD seating. Horká novinka v našem sortimentu. Věříme, že si ji oblíbíte jako my.
Rádi ji u Vás odprezentujeme, neváhejte nás poptat…

Novinky v našich realizacích

13.11.2015

Už delší dobu jsme Vám neukázali nějaký náš aktuální návrh interiéru. Proto jsme aktualizovali sekci REALIZACE.

Jak se Vám líbí tato garsonka? Jak by se Vám tady bydlelo? Napište nám Váš názor na info@mypadesign.cz.

Konferenční židle JUNO

3.11.2015

Už Vás nebaví se dívat na stále stejné konferenční židle? Zkuste změnu – konferenční židle JUNO.

Výraznými prvky této série, jsou kostry z elegantního obdélníkového profilu, charakteristické područky, modely se sklopným sedákem a kolečky.

MEETING PORT PRO KLIDNÁ JEDNÁNÍ

16.10.2015

Meeting port je vynikající řešení pro ty, kdo potřebují v rámci pracoviště prostor pro klidná jednání nebo práci vyžadující soustředění. Chcete se přesvědčit, jak výborně se v tomto řešení jedná? Neváhejte nás kontaktovat…

NOVINKY V SORTIMENTU PRO PODZIM 2015

8.10.2015

Představujeme Vám podzimní novinky kancelářského nábytku, které jsou navíc dostupné pro každého. Zajímá Vás více? Neváhejte poslat poptávku na info@mypadesign.cz

Dostupná pohovka pro každodenní spaní

1.10.2015

Spíte na rozkládací pohovce a vadí vám, kolik času každý den trávíte tím, že pohovku měníte na postel a ráno zase nazpátek? Zapomeňte na ztracený čas a dřinu a pořiďte si domů moderní a chytrý mechanismus, který rozloží pohovku v krátkém okamžiku. Pro nabídku nás kontaktujte…

Slavte s námi 20 let společnosti PURTEX

24.9.2015

Slavte s námi 20. narozeniny společnosti PURTEX a získejte slevu až 20% na jejich sortiment. Společnost PURTEX založená v roce 1995 je předním českým výrobcem postelí a klinicky hodnocených matrací, pojeného lehčeného polyurethanu, viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny.

Pro nabídku sortimentu a získání slevy, neváhejte nás kontaktovat!

Rozšíření nabídky látek u řady ELEMENT

16.9.2015

Do naší nabídky série Element nově zařazujeme látku „Bar code“, která je dostupná v pěti odstínech – černá, šedá světlá, červená, zelená a švestková.

Detaily série najdete ZDE.

123