O nás

Dovolujeme si Vám představit společnost MYPA design spol. s r.o., která úspěšně působí na trhu od roku 1997. Od počátku svého vzniku se specializujeme na tvorbu architektonických návrhů, projektů a vlastní realizace typových a atypických interiérů administrativních budov, bank, škol, obchodních a společenských prostor, restaurací, vináren, ubytovacích kapacit, reprezentačních a speciálních prostor i jednotlivých bytů.

Kvalifikovaný tým využívá při své práci nejnovějších poznatků ergonomie, ekologie a výrobních technologií s důrazem na dosažení nejvyšší kvality a originálního nadčasového designu realizovaných interiérů všech druhů.

Naše dlouholeté zkušenosti, i pečlivě vybíraných spolupracujících výrobních firem, jsou zárukou kvalitní a včasné práce i bezchybného řešení realizovaných akcí.

Společnost dle případných požadavků investorů dodává a realizuje na místě i kompletní řešení interiérů, včetně všech návazných prací tak, aby garantovala konečnou realizaci jako celek.

V případě, že byste projevili o naše služby zájem, kontaktujte nás prosím na tel. +420 272 658 790, nebo na e-mailu info@mypadesign.cz. Taktéž Vás může navštívit jeden z našich obchodních manažerů, který Vám na místě za pomoci katalogů poradí s případným výběrem, který následně vizuálně zpracujeme. Doporučujeme Vám, prohlédnout si jednotlivé kapitoly našich webových stránek, kde kromě dalších informací o postupu a způsobu řešení jednotlivých typů interiérů, najdete i konkrétní příklady realizací.

 

Ukázka realizace - Síň slávy českého fotbalu FAČR