Kancelářské a konferenční židle

Zpět

Série Why

Židle Why je stvořena k příjemné práci a je založena na zajímavé filozofii pracovní židle. Why vyzařuje lehkost a flexibilitu moderního člověka a současného pracovního prostředí, a současně nabízí vše, co uživatel od pracovní židle požaduje. Jednou z dalších předností židle Why je speciální systém opěradla, který umožňuje výrazně minimalizovat balení židle.

Detail produktu

Série Lyra Net

Štíhlé linie a atraktivní design charakterizují židle Lyra Net. Série Lyra Net zahrnuje širokou řadu modelů otočných i konferenčních židlí. Většina modelů nabízí volbu skořepiny židle v černé nebo stylové bílé barvě a výběr čalounění opěradel samonosnou síťovinou nebo potahovou látkou. Množství modelů, jejich různých provedení a paleta doplňků spolu s atraktivním nepřehlédnutelným designem předurčují sérii Lyra Net k tomu, stát se výbornou volbou pro různě koncipované interiéry a zejména pro širokou škálu uživatelů s různými individuálními potřebami a představami.

Detail produktu

Série Storm

Storm je sérií židlí, která přináší souhru moderního designu, kvality a dokonalé ergonomie. Tyto faktory pevně provázely celý vývoj a vznik Stormu. Věříme, že Storm skutečně naplní očekávání každého uživatele. Série nabízí širokou paletu modelů v mnoha úrovních výbavy a tedy i možnost vybrat si svůj vlastní Storm.

Detail produktu

Série Focus

Série Focus zahrnuje jak pracovní, tak konferenční židle na čtyřnohé i pérové kostře. Otočná kancelářská židle s vysokou, celočalouněnou zádovou opěrou a synchronní mechanikou. Konstrukce odděleného sedáku a opěrky zad. Všechny materiály jsou od sebe snadno oddělitelné a roztříditelné z důvodu recyklace. Židle splňuje nároky na snadné ovládání, údržbu a servis.

Detail produktu

Série Flexi

Nastavitelnost a flexibilita použití různých materiálu a doplňků jsou hlavními přednostmi FLEXi. Židle FLEXi získala ocenění za mimořádně zdařilý design v soutěži Nábytek roku 2014. Otočná kancelářská židle s vysokou zádovou opěrou a synchronní mechanikou. Zádovou opěru tvoří odlehčený plastový rám s centrální konzolou. Síťovaná opěra je výškově nastavitelná v rozmezí 7 cm. Sérii FLEXi doplňuje stohovatelná konferenční židle na pérové podnoži s konstrukcí odděleného sedáku a zádové opěry. Moderní a lehce působící design zaručující kvalitní a pohodlné sezení.

Detail produktu

Série Jet

Hlavním modelem ze série Jet je otočná kancelářská židle s vysokou zádovou opěrou a synchronní mechanikou, s konstrukcí odděleného sedáku a opěrky zad. Držák zádové opěry (tvořen dvěma konzolami) je součástí mechanismu a výrazně dotváří celkový design židle. Všechny materiály jsou od sebe snadno oddělitelné a roztříditelné z důvodu recyklace. Židle splňuje nároky na snadné ovládání, údržbu a servis.

Detail produktu

Harmony Pure

Kolekce Harmony Pure je vytvořena na základech symbiózy nadčasového designu, komfortu, ergonomie a vysoké úrovně provedení. Jedinečné je skloubení subtilního designu a výborné ergonomie sezení. Největší předností této série je precizní čalounění křesel, které je v jednom materiálu a barvě. Na boční plochu sedací skořepiny je možné přidat loketníky leštěných hliníkových područek ve stejném materiálu v jakém je křeslo.

Detail produktu

Fly

Kolekce Fly je ucelenou řadou modelů zahrnující pracovní, konferenční i relaxační židle. Pro Fly charakteristická kombinace leštěného hliníku, chromované oceli a zajímavého perfektně provedeného čalounění propůjčuje židlím řady Fly atraktivní neotřelý vzhled. Široká paleta modelů různého typu v kombinaci se dvěma typy čalounění nabízí každému uživateli možnost výběru židle odpovídající jeho individuálním požadavkům, potřebám i estetickému cítění.

Detail produktu

Everyday

Židle Everyday navržené Paulem Brooksem jsou jedinečnou sérií, kde je dokonalá souhra minimalistického designu, funkčnosti, spolehlivosti a kvality. Everyday je výborným sezením do moderních interiérů, všude tam kde je vyžadováno moderní, ale přitom komfortní sezení, a do prostor, kde je vyžadováno sezení subtilního designu. V každém interiéru bude Everyday současně kvalitním sezením i jeho osobitou částí.

Detail produktu

Element

Židle kolekce Element vynikají subtilním designem modelů a charakteristickým atraktivním designem čalounění opěradel. Židle Element jsou navrženy jako výborný pracovní nástroj, který bude také významným prvkem i ozdobou interiéru. Správná ergonomie a vysoký komfort sezení je založen na výborném synchronním mechanismu, ideálně tvarovaném opěradle a sedáku i řadě ergonomických nastavení a prvků. Kolekci Element vhodně doplňují jednací a konferenční modely.

Detail produktu

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU PRODUKTŮ NÁS PROSÍM Kontaktujte