Kancelářský nábytek

Zpět

Modelová řada X8

Nábytková řada X8 je určena pro TOP manažerská pracoviště a její hlavní předmostí je organicky tvarovaná podnož a laserem vyřezávaný panel. Podnož může být buď v bílém nebo antracitovém provedení. Deska kancelářských stolů je možná ve 3 barevných variantách nebo tvrzeném skle.

Detail produktu

Modelová řada X4

Nábytková řada X4 je určena hlavně pro vybavení kanceláří typu „Open space“ hlavně díky své variabilitě a tvarovému uspořádání jednotlivých prvků. Pracovní stolové desky s chromovým zakončením hran, které jsou pro tuto řadu specifické, se dodávají v tloušťce 25 mm a nabízí se v 9 barevných variantách, 4 barvách skla a 4 různých tvarů podnoží.

Detail produktu

Modelová řada Exact

Nábytková řada EXACT se vyznačuje širokou nabídkou skříní a je vhodná do všech typů kancelářských prostor. Úložné prostory řeší široká nabídka kontejnerů a skříňových modulů, které obsahují kromě standardních dveří také roletové systémy či posuvné dveře. Kovové podnoží je tvořeno výškově stavitelnými bočnicemi spojeným kabelovým mostem pro vedení kabelů. Řada EXACT počítá i s požadavky na četné doplňky tvořené stolovými nástavbami či paravánovými systémy.

Detail produktu

Modelová řada Expo+

Nábytková řada EXPO+ je zajímavá kombinací přímočarých linií s moderním užitným komfortem pro náročné. Boční rámové konstrukce jako společný rys pracovních stolů i skříní EXPO+ zaručují optický soulad celkového vzezření prostoru. Stolové desky se dodávají v tloušťce 38 mm a materiál LTD se dá kombinovat společně s barevným sklem nebo kůží.

Detail produktu

Modelová řada Assist

Pracovní stoly ASSIST jsou charakteristické vynesenou – plovoucí stolovou deskou nad boky stolů. Výhodou řady ASSIST je možnost kombinace s designově identickou nabídkou recepčních pultů. Skříně jsou charakteristické stejně jako stoly vynesenou vrchní deskou.

Detail produktu

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU PRODUKTŮ NÁS PROSÍM Kontaktujte