Ložnice

Zpět

Série Karpó

Ticho. Na lukách se převaluje mlha jako peřina, jen ze vzdálené továrny jsou slyšet jakési tlumené zvuky. Vůbec všechno je dnes tlumené. Zvuky, barvy i nálady. To Karpó, bohyně podzimu, zarývá svůj pluh a jeho brázdy táhnou po celém horizontu. Stromy, květina, ptáci a všechno, co po celé léto bojovalo o své místo na slunci, se teď ukládá k spánku. Celá příroda uléhá… přidejte se!

Detail produktu

Série Auxó

Auxó značí bohyni růstu, Auxó je růst sám. Zaseté zrno vzklíčí a doroste do plnosti. Pro nás je tím zrnem dávná dovednost východočeských řemeslníků, kterou necháváme dozrát do dokonalých designových forem. Důkazem je ocenění Nábytek roku, které posteli Auxó propůjčila Asociace českých nábytkářů za počin na poli nábytkového designu mimořádně zdařilý.

Detail produktu

Série Mamma

Základním motivem celé kolekce byla pro nás hravost, střídmost a kombinace materiálů. Novou kolekci Mamma charakterizuje vlídná a elegantní forma v kombinaci s přírodními materiály a sofistikovanými detaily. Kolekce získala nominaci Czech Grand Design a vyhrála národní kolo soutěže EDIDA v kategorii postel. Další ocenění kolekce získala na veletrhu For Furniture.

Detail produktu

Série Michelle

Tento model je vyroben z pravé dřevěné dýhy. Záda skříní a komod jsou vyrobena z HDF desek a korpusy zásuvek z překližky.

Detail produktu

Sério Tempio

Nechte se unést svěžím moderním designem ložnice Tempio. Vyznačuje se elegantními dlouhými horizontálními liniemi postele s měkce oblým zakončením. Jeho originalitu podtrhují mušlovité úchytky dvířek a zásuvek. Jedinečně působí jemné prosvítání kresby masivního borovicového dřeva.

Detail produktu

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU PRODUKTŮ NÁS PROSÍM Kontaktujte