Osvětlení

Zpět

Série MIDSUMMER

Romantická květinová lampa je určená milovníkům léta a je navržena tak, aby vám díky ní ze stropu visely hrozny oslnivých tvarů barvité letní přírody. Květinový vodopád je vyroben ze speciálního materiálu Tyvek, který je podobný superodolnému papíru.

Detail produktu

Zápustné svítidlo MAYDAY C

Zápustné výklopné bodové svítidlo s 9W CREE LED diodou. Dodáváno včetně driveru.

Detail produktu

Svítidlo CONIE

Konické závěsné svítidlo s 2W LED diodou. Svítidlo a stropní základna jsou lakované bílou lesklou barvou.

Detail produktu

Série CRESCENT

Nástěnné sádrové svítidlo se svícením UP / DOWN. Spodní část svítidla je kryta satinovaným sklem. Svítidlo R10266 je pro lineární halogen o délce 78 mm. Možno přetírat interiérovými barvami.

Detail produktu

Série MEA

Stropní svítidlo pro úsporný světelný zdroj, se satinovaným krycím sklem. Dodáváno ve dvou barevných variantách.

Detail produktu

Svítidlo LOPE

Závěsné svítidlo s jemně plisovaným stínidlem v černé barvě. Svítidlo je pro čtyři světelné zdroje s paticí E27. Světelné zdroje jsou kryty matným akrylátovým difuzérem. Rozměry stropní základny V/Š/D 2,5/10/60 cm.

Detail produktu

Stolní lampa CALL

Vysoce úsporná pracovní LED lampa k počítači s nastavitelnými výsuvnými rameny, napájení z PC přes USB nebo LED driverem do zásuvky, cca 90% úspora energie oproti tradičním žárovkám – spoří energii i místo na pracovním stole.

Detail produktu

Svítidlo BEAU

Závěsné svítidlo se stínidlem z ručně foukaného skla. Vzhled stínidla je dosažen speciální metodou, při které je na sklo nanesena tenká vrstva kovu. Vzhled nerozsvíceného svítidla je zrcadlový a po rozsvícení je částečně viditelný světelný zdroj. Svítidlo je určeno pro úsporné světelné zdroje s paticí E27.

Detail produktu

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU PRODUKTŮ NÁS PROSÍM Kontaktujte