Soft & Relax

Zpět

Série Flexi

Série Flexi byla okamžité velmi příznivě přijata na významných mezinárodních veletrzích, kde byla představena, a to veletrhu Orgatec v Kolíně a veletrhu Salone del Mobile di Milano. Sezení Flexi vyniká kombinací zajímavého svěžího designu a překvapivého komfortu, založeného na výborné ergonomii a flexibilním opěradle. Flexi je moderní sezení navržené pro moderního uživatele.

Detail produktu

Série Vario

Variabilní sezení do veřejných a kancelářských prostoru s moderním a lehce působícím designem hranatých tvaru. Základnu tvoří jedno nebo dvojmístný segment na kovovém rámu s možností přidávání bočnic. Takto vzniklé segmenty je možné používat jako pracovní sezení, do relaxačních zón pro práci s notebookem nebo sezení odpočinkové a jednací. Design Mgr. A. Martin Kožucharov.

Detail produktu

Série Open Port

Open Port je moderní modulární systém sezení, který nabízí uživatelům a architektům nepřeberné množství individuálních řešení a možností. Je to systém, který inspiruje a zároveň je připravený se přizpůsobit inspiracím a potřebám uživatelů. U tohoto produktu je předpoklad, že postupně budou vznikat další prvky a možnosti.

Detail produktu

Série Tania

Celočalouněné křesílko oblého tvaru s područkami, určené do domácích pracoven, čekacích prostor, vstupních hal, recepcí i jako jednací sezení do kancelářských prostor.

Detail produktu

Série Next

Série Next v sobě zahrnuje atraktivní odlehčený design a multifunkčnost použití. Jednotlivé modely jsou jednomístné či dvojmístné a mohou být použity jednotlivě či se pomocí stolků dají spojovat do sestav. Modely s kruhovou či 4-ramenou podnoží jsou příjemné pro uživatele tím, že se na nich během sezení může natáčet či otáčet. Provedení a výběr materiálů zaručuje dlouhodobě neměnný vzhled a kvalitu sezení.

Detail produktu

Série Lola

Stylové čekárenské sezení. Design: Kancelář Ellement (Jitka Ressová / Jan Pavézka)

Detail produktu

Série Iris

Celočalouněné křesílko oblého tvaru s područkami s nižším sezením, určené do odpočinkových zón, čekacích prostor, vstupních hal, recepcí i jako jednací sezení do kancelářských prostor a domácích pracoven.

Detail produktu

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU PRODUKTŮ NÁS PROSÍM Kontaktujte